Bazy hybrydowe SEY - SEY by Cosmetics Zone
Lakiery hybrydowe Sey
Lakiery hybrydowe Sey

Bazy hybrydowe SEY

Najważniejsze jest czasem niemal niewidzialne – bazy hybrydowe Sey pod lakiery hybrydowe marki Sey!

Jeżeli wydaje Ci się, że najważniejszym elementem idealnego manicure hybrydowego jest wybranie odpowiedniego lakieru, musisz wiedzieć, że to tylko część prawdy. To, czy misja pt. „perfekcyjne paznokcie” zakończy się sukcesem zależy od kilku czynników, a jednym z nich zdecydowanie jest wybranie najlepszej jakości bazy dostosowanej do Twoich potrzeb. Ot, jak w życiu – najważniejsze to czasem to, czego nie widać 😉 Koniecznie czytaj dalej, by dowiedzieć się, dlaczego tak ważne jest użycie baz i czym się od siebie różnią! Nasza nowa linia SEY marki Cosmetics Zone oferuje Ci aż trzy rodzaje baz do manicure hybrydowego! Baza do lakieru ma za zadanie przygotować powierzchnię paznokcia do pokrycia go lakierem hybrydowym. Ma podwójne zadanie: po pierwsze idealnie wygładza powierzchnię paznokci, co pozwala doskonale zespoić lakier z płytką oraz  wyrównać niedoskonałości płytki. A po drugie – chroni i zabezpiecza sam paznokieć przed ewentualnym wpływem  lakieru – (przebarwienie płytki paznokcia), czy uszkodzeniami mechanicznymi. Poznaj wszystkie bazy marki SEY i wytypuj coś dla siebie. Możesz wybierać spośród: Classic Base, Vitamin Base oraz Extreme base.

WAŻNE! Wszystkie bazy pełnią funkcje podkładu, dają czysty, przejrzysty kolor oraz są transparentne. Ich utwardzenie trwa od 30 do 60 sekund za pomocą lampy LED oraz do 120 sekund, jeśli używasz lampy UV.

 

SEY Classic BaseClassic Base

Inaczej zwana bazą podstawową. Charakteryzuje się dużą gęstością, która wraz z zastosowaniem frezowanego pędzelka znacznie ułatwia aplikację. Jest sprężysta, współgra z naturalną płytką i nie odpryskuje. Nadaje się do stosowania pod wszystkie lakiery z linii SEY. Utrzymuje się na paznokciach nawet do 5 tygodni (lub do momentu zmiany stylizacji ;-)) ale jeśli zechcesz ją zdjąć wcześniej, możesz to zrobić za pomocą removera z acetonem lub frezarki.

 

 

 

 

SEY Vitamin Base

Vitamin Base

Stworzona z myślą o posiadaczkach słabych i łamliwych paznokci. Dzięki zastosowaniu bazy witaminowej, uzyskasz nie tylko doskonały podkład dla lakieru, ale wzbogacisz swoje paznokcie o witaminy B5 i E, które mają na nie zbawienny wpływ. Bazę Vitamin base od Classic base odróżnia zawartość witamin, ale także konsystencja, która jest nieco mniej gęsta. Jej aplikacja pozostaje jednak bezproblemowa, a zawarte w lakierze witaminowe składniki uwalniają się powoli i sukcesywnie wzmacniają płytkę. Co więcej! Pozwala na przedłużenie paznokcia i sprawdza się nawet tam, gdzie skala zniszczeń uniemożliwiła aplikację zwykłej bazy oraz lakieru! Podobnie jak Classic base baza Vitamin base jest wyposażona we frezowany pędzelek i rozpuszcza się pod wpływem acetonu, można również usunąć bazę frezarką.

 

 

 

SEY Extreme Base

Extreme Base

Ferrari wśród baz do lakierów hybrydowych! Jej elastyczność i sprężystość sprawia, że bardzo mocno łączy się z płytką paznokcia i znacznie poprawia przyczepność lakieru. Charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, wydłuża trwałość manicure nawet do 5 tygodni i doskonale sprawdzi się w zastosowaniu manicure kombinowanego. Dzięki niej możesz także przedłużyć płytkę paznokcia 5-6 mm (pamiętając o nadbudowaniu krzywej C).
Baza jest rozpuszczalna w acetonie lub Hybrid Remover, nie ma jednak konieczności zdejmowania bazy przy każdym manicure, wystarczy delikatnie ją zmatowić i uzupełnić odrost, a płytka nadal będzie zabezpieczona.

 

 

 

SEY Bases  SEY Bases

Sama zdecyduj, jaki efekt chcesz osiągnąć i wybierz najlepszą z baz. Wybranie bazy z linii SEY to gwarancja satysfakcjonującego efektu pięknego manicure i zdrowych pazurków przez długi czas!