O Nas - SEY by Cosmetics Zone
Lakiery hybrydowe Sey
Lakiery hybrydowe Sey

O Nas

Narodziny linii SEY to spełnienie marzeń o wprowadzeniu na polski rynek kosmetyczny lakierów najwyższej klasy i jakości, które swoimi właściwościami nie tylko zadowolą, ale i zachwycą te miłośniczki manicure hybrydowego, które mają doświadczenie zarówno w profesjonalnym wykonywaniu manicure w salonie oraz w samodzielnej stylizacji paznokci w domowym zaciszu – doskonale wiedzą, jakie kryteria musi spełniać idealny dla nich lakier.
Pragnęliśmy, abyś nigdy nie musiała decydować, czy użyjesz lakieru o najwyższym stopniu bezpieczeństwa i trwałości czy takiego, który jest niezwykle trwały i posiada na tyle intensywną pigmentację, by idealnie pokryć płytkę paznokcia i pozwolić Ci uzyskać idealny kolor niemalże już po jednej aplikacji. Nie musisz wybierać – linia SEY Cosmetics Zone łączy wszystkie te cechy!
SEY to najwyższa jakość, bez żadnych kompromisów.

Kolekcje kolorystyczne SEY

W skład linii SEY wchodzi w tej chwili aż 9 różnorodnych kompozycji kolorystycznych, pośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wyboru kolorów i odcieni dokonaliśmy z największą starannością, motywując je popularnością, modą, ale także ponadczasowością. Poznaj je wszystkie i wybierz te, które najbardziej trafiają w Twoje gusta.
Bride’s palete – nawiązują do kolorystyki ślubnej, ale zdecydowanie nie tylko dla panien młodych! Sprawdź, jak wiele wcieleń może mieć prostota, szyk i niewinność!
Ocean Views – wcielenia oceanu zamknięte w poręcznych flakonikach. Kliknij, by poznać najpiękniejsze morskie inspiracje i odnaleźć swój kolor!
Coffee & friends – czyli kremy, beże, lakiery w tonacji nude oraz zachwycające, brudne róże. Stonowane barwy, które zyskały już miano kultowych!
Neonic Insanity – szaleństwo w czystej, rażącej postaci!
Classic Melodies – kolorystyczne definicje piękna i klasyki w odcieniu czerwieni.
Timeless Beauty – bogactwo barw z wykorzystaniem fioletowej nuty, która pojawiła się w kolorystyce lakierów niedawno, a już urosła do rangi absolutnego, uniwersalnego hitu.
Charm & Feminity – wszystkie odcienie kobiecego różu i wariacje z jego udziałem. Kobiecość w czystym wydaniu.
Cat Eye – inspirowana przenikliwością kociego spojrzenia. Umożliwia stworzenie wielokolorowego zestawienia odcieni i to w czasie jednorazowej aplikacji!
Sparkle & Brilliance – szlachetne odcienie lakierów wzbogacone o brokatowe drobinki.